Vitajte na stránke www.lesnícke-potreby.sk

Pilčícka obuv MEINDL AIRSTREAM

359,00 € 350,00 € Kód: 93-644
Popis

MEINDL Airstream je tradičnou stálicou vrcholovej rady bezpečnostnej obuvi pre pilčíkov. Inovovaný model s ochranou proti prerezaniu a oceľovou špičkou patrí medzi najbezpečnejšie topánky na trhu - trieda ochrany 1. Obuv spĺňa tie najprísnejšie kritériá nemeckej lesníckej komory KWF.

Prostredníctvom membrány Gore-Tex je zabezpečená nepremokavosť, nohy pilčíka ostávajú v suchu a teple. Technológia mikropórov v membráne odráža molekuly vody z vonkajšieho prostredia a zároveň prepúša vodné pary zvnútra obuvi. Textilná povrchová vrstva obsahuje vodu odpudzujúcou  hydrofóbnu  úpravu DWR (Durable Water Repellent). Obuv je overene vodovzdorná a veľmi priedušná.

Model MEINDL Airstream používa vysokokvalitnú a komfortnú podrážku MEINDL Multigriff Vibram s funkčným gumovým okopovým lemom. Pamáťová pena kopíruje tvar vášho chodidla pomocou tepla produkovaným vašimi nohami (MEINDL MFSystem). Vložky Air-Active drysole sú vyberateľné.   Fixáciu nohy v topánke zabezpečuje flexibilná diagonálna fixácia DIGAFix. Pripojovací bod DIGAFix je oveľa nižšie, než hák na šnúrky. Takéto riešenie znižuje riziko znečistenia druhou topánkou. Dvojzónové šnurovacie háky sú umiestnené nižšie a zabezpečujú kvalitnú podporu nohy.Velkost 49-51.....370.-€

Vrchný materiál: Koža
Vložka: Air-Active drysole
Podrážka: MEINDL Multigriff Vibram
Podšívka Gore-Tex
Farba: červeno-šedá
Hmotnosť: 2200 g / pár
Veľkosť: 37 - 51


Kontaktovať