Vitajte na stránke www.lesnícke-potreby.sk

Bunda HUBERTUS OS 60

189,00 € Kód: 89-393-01
Popis

Pánska termo poľovnícka bunda OS 60 Hubertus s vetru odolnou a nepremokavou membránou Miporex je šitá na mieru poľovníckym potrebám v nízkych teplotách a udržuje príjemne v teple. Hrubo vatovaná poľovnícka bunda v pohybovo prispôsobivom strihu má tichý, robustný zvršok, kombinovaný s priedušnou membránou a hladkou vnútornou podšívkou.

Decentný dizajn bundy sa vyznačuje robustnými lemovkami a lemami na namáhaných miestach, ako sú záklopky a okraje hrudníka, vrecká a zakončenia rukávov. Bunda je optimalizovaná pre pohyb o. i. vďaka ergonomickej konštrukcii rukávov, ako aj plisovaniu v chrbtovej časti.

Vysoký golier s odnímateľnou, podšitou kapucňou perfektne chráni krk. Šírku poľovníckej bundy je možné individuálne prispôsobiť pomocou bedrovej a pásovej šnúrky. Zakončenia rukávov je možné nastavovať do šírky pomocou gombíka. Robustný, obojsmerný zips s optimalizovanou dĺžkou je krytý ochranou brady a vetru odolnou manžetou so zapínaním na patentové gombíky.

A nakoniec zaujme dobré vybavenie vreckami: Dve náprsné vrecká, dve veľké vrecká so záklopkou s držiakom streliva, pod nimi bočné vrecká na udržiavanie rúk v teple, dve vnútorné vrecká na zips, jedno Napoleonove vrecko, jedno vrecko na mobilný telefón na suchý zips, jedno obojstranné veľké vrecko na chrbte, ktoré sa dá otvárať zipsom.Kontaktovať